Springen, rennen en feesten tijdens de Veense Feestweek

Foto: Studio Kaag en Braassem
Beeld: Dennis Knetsch, Marah Versnel en Ramon Kras

ROELOFARENDSVEEN - De Veense Feestweek is in volle gang. De afgelopen dagen stonden in Roelofarendsveen in het teken van verschillende activiteiten, van optredens en feestavonden tot activiteiten voor jong en oud.

Na een succesvol openingsweekend, werden de doordeweekse activiteiten maandag afgetrapt met de Oranjeloop. De lopers konden kiezen uit een afstand van 1, 3 en 5 Engelse mijlen.

Foto: Studio Kaag en Braassem

Dinsdag stond in het teken van Kermis in Jacobus en de Taptoe. Bij verpleeghuis Jacobus werd het voor de bewoners een leuk feestje. 

Daarna werd op het veld van EMM'21 de Taptoe gehouden. Het publiek werd daar getrakteerd op optredens van meerdere bands en verenigingen.

Foto: Studio Kaag en Braassem
Foto: Studio Kaag en Braassem

Op woensdag een iets minder druk programma, maar niet voor de kinderen. Op de landijsbaan in Oude Wetering vond daar namelijk het Luchtkussenfestival plaats.

De jeugd kon zich uitleven op meerdere springkussens en stormbanen.

Foto: Studio Kaag en Braassem

Op donderdag vond de Verenigingenmanifestatie plaats. Veel verenigingen uit Roelofarendsveen trokken in een rondgang door het dorp.

Na de optocht opende het kermisterrein op de parkeerplaats van EMM'21.

Foto: Studio Kaag en Braassem

Vrijdagochtend trokken kinderen bet ballonnen door het dorp tijdens de Ballonnenoptocht. 

Ook voor de oudere generatie was het tijd voor een feestje tijdens het Seniorenfeest in Hal60. Ook burgemeester Astrid Heijstee-Bolt en wethouder Nick van Egmond liepen mee in de polonaise.

Foto: Studio Kaag en Braassem

Vrijdagavond staat nog de lampionnenoptocht op het programma. Zaterdag is het tijd voor het hoogtepunt van de feestweek: het Bloemencorso. Ook Tobbetje steken staat nog op de rol

Zondag wordt de feestweek officieel afgesloten met de ontnuchteringswandeltocht.

Bloemencorso live op televisie bij Studio Kaag en Braassem

Het Bloemencorso van de Veense Feestweek is zaterdag live op televisie te zien bij Studio Kaag en Braassem.

De televisie-uitzending van Studio Kaag en Braassem, die ook online te bekijken is, begint zaterdag 19 september om 10.30 uur.

Studio Kaag en Braassem op televisie:

- Ziggo: Kanaal 46
- KPN:   Kanaal 1404
- Odido: Kanaal 705
- Delta : Kanaal 12

Lees ook: Bloemencorso zaterdag live op televisie bij Studio Kaag en Braassem

Lees ook: Van tafelen tot stappen, de Veen weet wel hoe je een feestje begint