Voetbalweekend: EMM koploper na late zege, Woubrugge haalt uit
KAAG EN BRAASSEM - EMM'21 is de nieuwe koploper in de 3e Klasse E. De ploeg van Jan de Koning won door een late goal met 2-1 van Meerburg. ROAC speelde met 2-2 gelijk tegen Be Fair, nadat een 2-0 voorsprong werd weggegeven.
VV Woubrugge won met 4-0 van Siveo '60. MMO speelde doelpuntloos gelijk tegen Overschie. Kickers '69 verloor thuis van Sporting Leiden.
Uitslagen en statistieken
3e Klasse E | EMM'21 - Meerburg: 2-1
In de eerste helft kwam EMM op voorsprong via Stijn Rietbroek. De aanvaller snelde langs twee verdedigers en schoot de bal knap binnen. Vlak voor rust kwam Meerburg op gelijke hoogte.
In het tweede bedrijf kwam EMM meer tot kansen. Het duurde echter tot de laatste minuut voordat de 2-1 werd gemaakt: Roy Weenink zorgde voor de winnende treffer. Door het gelijkspel van Olympia kan EMM zich als koploper gaan voorbereiden op de derby tegen ROAC die op zondag zal worden gespeeld.
3e Klasse E | ROAC - Be Fair: 2-2
ROAC speelde volgens trainer Bart Jansen 'de beste helft van het seizoen'. De paarshemden gingen dan ook aan de thee met een 2-0 voorsprong na doelpunten van Bart Hogenboom en Matty van Benten.
na de thee kwam Be Fair terug in de wedstrijd via een penalty. Even later werd het zelfs 2-2. Ondanks de vele kansen deze wedstrijd greep ROAC opnieuw naast de overwinning. 'Uiteindelijk heel zuur', concludeerde de oefenmeester na afloop. 'We hebben met 2-2 verloren.'
4e Klasse B | VV Woubrugge - Siveo '60: 4-0
In de eerste helft werd er niet gescoord door Woubrugge en Siveo. Na rust opende Chris Verhoef de score nadat hij na een vrije trap op de goede plek stond. Dennis Boer verdubbelde even later de voorsprong door een vrije trap hard en zuiver binnen te schieten.
Een eigen goal zorgde daarna voor de 3-0. Het slotakkoord kwam van Robbin van der Hulst die de eindstand bepaalde op 4-0.
5e Klasse A | MMO - RVV Overschie: 0-0
MMO kreeg veel kansen tegen Overschie. De bal wilde er echter maar niet in. Zodoende eindigde de wedstrijd zoals deze begon: 0-0.
5e Klasse A | Kickers '69 - Sporting Leiden: 1-2
Daniël van der Pouw Kraan zette Kickers '69 na een uur spelen op voorsprong. Maar in de tweede helft scoorden de bezoekers tweemaal, waardoor de Leimuidnaren niet wisten te winnen.
Lees ook: Voetbalweekend: Zevenklapper voor EMM dankzij twee hattricks, Kickers geeft 0-3 voorsprong weg
