Voetbalweekend: MMO deelt genadeslag uit, EMM en Kickers houden punt over, ROAC en Woubrugge met lege handen

Foto: Leidenamateurvoetbal

KAAG EN BRAASSEM – MMO heeft verwoestend uitgehaald in de 5e Klasse A: 6-0. Hiermee komt het met een wedstrijd minder gespeeld op 5 punten achter nummer twee Hazerswoudse Boys. EMM’21 verdeelde thuis de punten in de 3e Klasse B met DWS: 1-1.

Ook Kickers ’69 kwam tegen SEP niet verder dan een 2-2 gelijkspel, maar klimt door dit punt wel naar de 12e plek in de 5e Klasse A. In dezelfde competitie ging Woubrugge 2-0 ten onder bij Football Factory. Op zondag gaf 3e Klasser ROAC thuis door met 0-1 te verliezen de drie punten mee aan bezoeker TOS-Actief.

Uitslagen en statistieken

3e Klasse B | EMM’21 – DWS: 1-1

De eerste helft verliep evenwichtig met over en weer kansen voor beide ploegen. Vlak na rust was het raak voor de Amsterdammers van DWS, Soulaimane Oukhidja schoot snoeihard raak na een voortreffelijk genomen vrije trap: 0-1. Nog geen tien minuten later kreeg hij een penalty en mistte, waarna hij ook meteen zijn tweede gele kaart ontving en dus met rood vervroegd mocht gaan douchen. In de extra speeltijd kwam EMM via Joey van der Geest nog op gelijke hoogte door de 1-1 binnen te schieten.  Hierdoor doet EMM nog mee voor de derde periodetitel.

3e Klasse B Zondag | ROAC – TOS-Actief: 0-1

ROAC heeft thuis met 0-1 verloren van TOS-actief. Dat betekent dat de ploeg van Bart Jansen nu de zesde wedstrijd op rij geen overwinning heeft kunnen boeken. ROAC begon nog overtuigend aan het seizoen, maar is inmiddels gezakt naar de 5e plaats in de 3e Klasse B.

5e Klasse A | SEP – Kickers ’69: 2-2

Uit in Delft speelde de Kickers knap gelijk tegen promotie kandidaat SEP. De Leimuidse ploeg kwam met 0-1 voor door een doelpunt van Tijs van der Hoorn. SEP reageerde daarop met de 1-1 en niet veel later de 2-1. Uiteindelijk wist Milan Otgaard een punt voor de Leimuidenaren te redden door de 2-2 te scoren. Hierdoor is het halen van de 11e plek nog altijd een mogelijkheid.

5e Klasse A | Football Factory – VV Woubrugge: 2-0

VV Woubrugge heeft een duur verlies geleden uit tegen de nummer toenmalige nummer een na laatst in de 5e Klasse A. Football Factory wist de wedstrijd tegen Woubrugge onder controle te houden en met 2-0 te winnen. De thuisploeg stijgt hierdoor twee plaatsen naar 11e plaats. Woubrugge behoudt desondanks de matige prestaties van de afgelopen vier weken de 4e plaats.

5e Klasse A | MMO – SVO Buytenpark: 6-0

MMO heeft vernietigend en met weinig moeite uitgehaald tegen de nummer 13 in de competitie. Al snel kwam MMO door een doelpunt van Jelle van Tol op 1-0 voorsprong. En even later scoorde ook Dirk Zwaan. Beide voetballers wisten later allebei nog een tweede treffer op hun rekening te zetten; Van Tol met de 3-0 en Zwaan met de 5-0. Vlak daarvoor tikte Jari van der Fits namelijk de 4-0 binnen.

De genadeklap werd uitgedeeld door Danny Hoogenboom, die met de 6-0 zijn stempel op de wedstrijd drukte. Door met 6-0 te winnen vinden we MMO nu terug op de 5e plaats. Over twee weken nemen zij het op tegen AVV Alphen in een inhaalwedstrijd, dit zal een zogeheten zespunten wedstrijd worden in de strijd om promotie.

Lees ook: Oasen watertappunten binnen nu en twee weken weer in gebruik

advertentie advertentie