Carsten Zwaaneveld nieuwe fractievoorzitter van D66, ook nieuw raadslid bekend

V.l.n.r: Esther Loos, Carsten Zwaaneveld en Anke Kusters Foto: D66 Kaag en Braassem

KAAG EN BRAASSEM - Carsten Zwaaneveld is de nieuwe fractievoorzitter van D66 Kaag en Braassem, dat maakt de partij bekend op de eigen website. Hij volgt daarmee Gino Wesselman op, die drie weken terug kwam te overlijden.

'Afgelopen tijd werkten Gino en ik veel samen ter invulling van het fractievoorzitterschap. Ik was dat liever samen met hem blijven doen, maar ben blij met het vertrouwen om onze fractie te leiden tot de gemeenteraadsverkiezingen volgend jaar', stelt Zwaaneveld.

'Dubbel gevoel'

Zwaaneveld was al raadslid bij de lokale fractie van D66. Zijn rol wordt overgenomen door Esther Loos, die terugkeert in de gemeenteraad. Zij was in de periode 2014 tot en met 2018 al raadslid voor D66.

'Ik keer met een dubbel gevoel terug als raadslid. De aanleiding is triest, maar het is een mooie functie waarin je veel kan betekenen voor onze inwoners. Zo ga ik aan de slag voor de bouw van nieuwe woningen die goed passen in de buurt', aldus Loos.

Volgens Zwaaneveld zal D66 constructief blijven samenwerken om de goede plannen uit het raadsakkoord te verwezenlijken. 'Er is nog veel te doen om al onze inwoners meer vertrouwen in de toekomst te geven', aldus de nieuwe fractievoorzitter.

Lees ook: Wie gaat de zetel van de overleden Gino Wesselman overnemen?

advertentie advertentie