Clubgebouw EMM’21 nog niet helemaal klaar, club wil zo veel mogelijk uit spelen
ROELOFARENDSVEEN - Het nieuwe clubgebouw van EMM'21 is iets later klaar dan gehoopt. De planning van de nieuwbouw is opnieuw aangepast. De oplevering van het volledige gebouw staat nu gepland voor medio september, waarna de verschillende onderdelen gefaseerd in gebruik worden genomen.
De kleedkamers komen naar verwachting in de loop van september beschikbaar. Tot die tijd kunnen teams op de accommodatie geen gebruikmaken van kleedkamers. Om de overlast voor de voetbalteams te beperken, wil de club de wedstrijden aan het begin van het seizoen zoveel mogelijk uit spelen.
Op zaterdag 5 september staat de eerste officiële thuiswedstrijd van EMM'21 op het programma. Er wordt dan in de tweede groepswedstrijd van de districtsbeker gespeeld tegen MVV'27.
Ook rondom het clubgebouw kunnen in september nog niet alle activiteiten plaatsvinden. Zo kunnen er bijvoorbeeld al twee activiteiten van de feestweek niet doorgaan. De Taptoe vindt wél plaats bij EMM.
Hockey
De aanleg van het nieuwe hockeyveld verloopt volgens planning. Hockeyteams kunnen daardoor vanaf september weer op het eigen veld in Roelofarendsveen trainen.
Ook voor de hockeycompetitie wordt geprobeerd om wedstrijden in de eerste periode zoveel mogelijk uit te spelen, zodat de werkzaamheden op en rond de accommodatie kunnen worden afgerond.
Lees ook: Twee activiteiten tijdens Veense Feestweek op andere locatie

