De warming-up: EMM’21 op jacht naar de derde periodetitel, derby tussen Woubrugge en MMO

KAAG EN BRAASSEM - Na een pauze van twee weken barst het geweld op de amateurvelden weer los. Alle clubs uit Kaag en Braassem komen in actie, met als hoogtepunt de derby tussen VV Woubrugge en MMO.
In diezelfde competitie neemt Kickers '69 het op tegen nummer twee Hazerswoudse Boys. Zij kunnen Woubrugge en MMO een goede dienst bewijzen. EMM'21 neemt het in de 3e Klasse B op tegen SDZ en hervat de jacht op de derde periodetitel. Op zondag gaat ROAC op bezoek bij DSS in Haarlem.
Hieronder een overzicht van de wedstrijden die dit weekend worden gespeeld door de clubs uit Kaag en Braassem.
Zaterdag 3 mei
14.00 uur: SDZ - EMM'21 | 3e Klasse B
EMM'21 gaat op bezoek bij nummer drie SDZ. De ploeg van Jan de Koning staat op de zevende plaats en staat slechts vier puntjes achter op de tegenstander van aanstaande zaterdag. Daarnaast staat EMM tweede in de derde periode. Er is dus nog een kans om de nacompetitie in te gaan voor promotie naar de 2e Klasse. De laatste drie uitwedstrijden werden allemaal gewonnen door de Veners.
14.30 uur: VV Woubrugge - MMO | 5e Klasse A
Naast een echte burenruzie is Woubrugge - MMO een zeer belangrijke wedstrijd in de strijd om een nacompetitieticket. De nummers drie en vier van de ranglijst staan slechts één punt van elkaar verwijderd op de ranglijst. De derde plek geeft hoogstwaarschijnlijk recht op nacompetitie. Eerder dit seizoen eindigde deze wedstrijd in een 2-2 gelijkspel. Beide hoofdtrainers blikten eerder deze week al vooruit op dit duel.
14.30 uur: Hazerswoudse Boys - Kickers '69 | 5e Klasse A
Kickers '69 staat voor een uitbeurt bij nummer twee Hazerswoudse Boys. De Leimuidenaren kunnen Woubrugge en MMO dus een handje helpen in de promotiestrijd. Dat zal echter een lastige klus worden: de ploeg van Angelo Leverock won dit seizoen namelijk nog geen een uitwedstrijd.
Zondag 4 mei
14.00 uur: DSS - ROAC | Zondag 3e Klasse B
Veel staat er niet meer op het spel voor ROAC. De formatie van Bart Jansen kan gaan genieten van de laatste paar wedstrijden op zondag. Vanaf volgend seizoen zijn de paarshemden te bewonderen op de zaterdag. Tegenstander DSS staat op de twaalfde plaats en vecht nog tegen degradatie. Makkelijk zal het dus niet worden voor ROAC.
Lees ook: Burenruzie gaat bepalende rol spelen in promotiestrijd: 'Zaterdag wordt heel belangrijk'