Reizigers opgelet: aangepaste dienstregeling in het OV rond oud en nieuw
REGIO - Reizigers die nog snel even de trein of de bus willen pakken rond oud en nieuw moeten goed opletten: rond de jaarwisseling geldt er namelijk een aangepaste dienstregeling in het openbaar vervoer.
De nieuwe busvervoerder Qbuzz houdt het vanwege oud en nieuw eerder voor gezien: de laatste bussen rijden tot ongeveer 20.00 uur. Dat verschilt echter op sommige lijnen. Reizigers worden geadviseerd om de reisplanners te raadplegen.
Ook de treinen rijden tot ongeveer 20.00 uur. De laatste trein vanaf station Alphen aan den Rijn richting Bodegraven en Utrecht vertrekt om 20.09 uur. De laatste trein richting Leiden vertrekt om 19.54 uur. De dienstregeling wordt op Nieuwjaarsdag rond 10.00 uur weer opgestart.
Vanaf 1.00 uur rijdt er een nachttrein tussen Rotterdam Centraal en Utrecht Centraal en vice versa. Deze stopt ook op Leiden Centraal.
Lees ook: Met een frisse duik het nieuwe jaar in tijdens de Nieuwjaarsduik
