Voetbalweekend: MMO klimt naar plek vier na hattrick van invaller en is nog volop in de race voor de nacompetitie

HOOGMADE - In eigen huis heeft MMO afgelopen zaterdag een mooie stap gezet richting de nacompetitie. AVV Alphen werd met 4-1 verslagen en daardoor staat MMO nog maar één puntje achter VV Woubrugge en de derde plek. Een positie die hoogstwaarschijnlijk recht geeft op deelname aan de nacompetitie voor promotie naar de 4e Klasse.
5e Klasse A | MMO - AVV Alphen: 4-1
De eerste kansen waren voor de bezoekers. Echter konden de Alphenaren niet tot scoren komen. Aan de andere kant lukte Mikey van der Meer dat wel. Op aangeven van Tijn van de Meent opende hij de score.
Vlak na rust kwam Alphen al snel weer op gelijke hoogte. Invaller Siyabonga Mthiyane strafte vervolgens een fout achterin bij Alphen af om zo MMO opnieuw op voorsprong te zetten. Binnen tien minuten na zijn eerste goal nam de Zuid-Afrikaan ook de 3-1 en 4-1 voor zijn rekening. Een zuivere hattrick dus.
De wedstrijd haalde de negentig minuten niet doordat MMO-speler Jelle van Tol raakte vlak voor tijd zwaar geblesseerd en moest met een ambulance worden afgevoerd. De scheidsrechter vond het daarna na 89 minuten wel genoeg geweest en stuurde beide ploegen vroegtijdig richting de kantine.
Door de zege stijgt MMO naar de vierde plek op de ranglijst. Het gat naar nummer twee Hazerswoudse Boys bedraagt vijf punten. VV Woubrugge staat nog maar een puntje voor op de mannen van Yorick Boon. Over twee weken staan beide ploegen tegenover elkaar.
Scoreverloop: 1-0 Mikey van der Meer, 1-1, 2-1 Siyabonga Mthiyane, 3-1 Siyabonga Mthiyane, 4-1 Siyabonga Mthiyane.
Lees ook: Dit zijn de beste sporters van Kaag en Braassem: ‘Het is écht een eer’